Inwestycja „ul. Młyńska”

O projekcie

Przedstawiamy Państwu Nasza nową Inwestycję polegającą na wybudowaniu zespołu dwóch budynków mieszkalnych 15 lokalowych - dwukondygnacyjnych w Świebodzinie przy ulicy Młyńskiej. Jest to oferta dla ludzi ceniących spokój ,ciszę i uroki terenów zielonych. Osiedle zostało zaprojektowane w sposób zapewniający jego Mieszkańcom maksimum komfortu i wygody. Naszą propozycję wyróżnia przyjazna i nowoczesna architektura oraz atrakcyjna lokalizacja – budynki znajdują się w Centrum Miasta w bliskiej odległości jest szpital, przedszkole, szkoła oraz obiekty handlowo-usługowe. Posiadamy w swojej ofercie lokale mieszkalne o zróżnicowanej powierzchni (od 46 m² do 76 m²) w każdym mieszkaniu zaprojektowaliśmy: dwie sypialnie, salon z aneksem kuchennym, łazienkę z toaletą oraz przestronne balkony – dodatkowo do lokali mieszkalnych na parterze budynku przynależą ogródki. Każde mieszkanie wyposażone jest w instalację elektryczną, wodną, kanalizacyjną, TV oraz indywidualne ogrzewanie. Zaprojektowaliśmy w budynku 8 komórek lokatorskich oraz jedno pomieszczenie wspólne na wózki i rowery.

Zagospodarowanie terenu

Zagospodarowanie terenu obejmuje parkingi, drogi dojazdowe ciągi pieszych pozbawione barier architektonicznych. Oferujemy Państwu wysoki standard, estetykę wykonania jak również walory użytkowe i funkcjonalne prezentowanych mieszkań.

Oferta Nasza skierowana jest do Osób które chcą zamieszkać w Centrum Miasta na Kameralnym Osiedlu w otoczeniu terenów zielonych.

Zapraszamy do zapoznania się z Naszą propozycją.

Szczegółowe informacje:

prospekt informacyjny
plan zagospodarowania z parkingami

Etapy zakupu lokalu mieszkalnego:

1. Umowa rezerwacyjna która jest podpisywana na jeden miesiąc – umowa jest bez kosztowa.
2. Umowa Deweloperska – Notarialna – wpis roszczenia o wybudowanie i sprzedaż lokalu mieszkalnego wpisana do Księgi Wieczystej.
3. Protokół z odbioru lokalu Mieszkalnego.
4. Umowa Przeniesienia Własności – Notarialna Umowa Sprzedaży.
5. Odbiór kluczy i lokalu Mieszkalnego.

• Umowa rezerwacyjna – umowa wstępna zawierana w celu określenia zdolności kredytowej, ulega rozwiązaniu po upływie jednego miesiąca od zawarcia.
• Umowa Deweloperska – Umowa Notarialna która określa warunki zakupu lokalu mieszkalnego, terminy wpłat rat za lokal mieszkalny,.
• Prospekt Informacyjny - jest załącznikiem do Umowy Deweloperskiej informuje o standardzie wykończenia lokalu mieszkalnego i budynku. Opisuje stan prawny Nieruchomości oraz informuje o działalności Deweloper.
• Protokół z odbioru lokalu Mieszkalnego: przed podpisaniem Aktu notarialnego o przeniesieniu Własności Deweloper i Kupujący dokonują odbioru lokalu sprawdzając zgodność wyposażenia z prospektem informacyjnym, projektem i Umową Deweloperską.

Lokalizacja inwestycji

GALERIA