Inwestycja „Osiedle Widok”

O PROJEKCIE

Z sukcesem zakończyliśmy ostatni etap realizacji. W ofercie nie posiadamy już lokali na sprzedaż. Prezentujemy Państwu naszą najnowszą, ukończoną inwestycję polegającą na wybudowaniu zespołu dwóch wielorodzinnych budynków w Świebodzinie na os. Widok. Była to propozycja dla ludzi ceniących sobie spokój, ciszę oraz uroki terenów zielonych. Osiedle zostało zaprojektowane w sposób zapewniający jego mieszkańcom maksimum komfortu i wygody. Naszą propozycje wyróżnia atrakcyjna, elegancka i przyjazna architektura. Zaoferowaliśmy wysoki standard i estetykę projektu, jak również dbałość o walory użytkowe i funkcjonalne prezentowanych mieszkań.


Inwestycja powstała z myślą o młodych ludziach, planujących rozpocząć samodzielne życie, we własnym, wymarzonym mieszkaniu. Wszystkie nasze mieszkania spełniały kryteria rządowego programu „Mieszkanie dla Młodych”. Dodatkowym atutem jest niewątpliwie bezpośrednie sąsiedztwo przedszkola. Pamiętaliśmy także o ludziach starszych i niepełnosprawnych. Wszystkie ciągi piesze pozbawione są barier architektonicznych. W każdym budynku zaprojektowana jest winda, która umożliwia swobodny dostęp do dowolnego piętra budynku.

GALERIA

mieszkania dla młodych w Świebodziniebudowa zespołu dwóch wielorodzinnych budynków w Świebodzinie na os. Widok.vigga - mieszkania dla młodych