Inwestycja ,,Zielony Zakątek’’

Przedstawiamy Państwu naszą nową inwestycję „ Zielona Zakątek” która położona jest przy ulicy Wojska Polskiego w północnej części miejscowości Świebodzin.

Nasze mieszkania spełniają warunki bezpieczny kredyt 2%.

,,Zielony Zakątek’’ to miejsce o wyjątkowym charakterze zaprojektowane z myślą o osobach, którzy cenią sobie zalety miasta przy jednocześnie spokojnej, ustronnej lokalizacji. Zapewniamy wiele możliwości związanych z wyborem idealnie dopasowanej przestrzeni dla Ciebie i Twojej rodziny. Szczególny nacisk położyliśmy na użyteczność i estetykę budynków.

Realizację inwestycji podzieliliśmy na kilka etapów budowy.

Pierwszy etap inwestycji to budowa 2 nowoczesnych budynków mieszkalnych jednorodzinnych 2-lokalowych w zabudowie szeregowej składających się z przytulnych lokali mieszkalnych o powierzchni od 39 do 57 metrów kwadratowych.
Kupujący mogą wybrać lokale na parterze (39 i 54 m.kw), piętrze (57 m.kw.) lub skorzystać z możliwości połączenia lokali.
Większość Lokali posiada2 pokoje, salon z aneksem kuchennym oraz łazienkę.
Lokal na parterze połączony jest z małym ogródkiem.
Lokale na piętrze posiadają balkon.
Każde mieszkanie wyposażone jest w instalację elektryczną, wodną, kanalizacyjną oraz indywidualne gazowe ogrzewanie.
Do każdego lokalu mieszkalnego przypisane jest jedno miejsce parkingowe.

Zagospodarowanie terenu obejmuje parkingi, drogi dojazdowe ciągi pieszych pozbawione barier architektonicznych. Oferujemy Państwu wysoki standard, estetykę wykonania jak również walory użytkowe i funkcjonalne prezentowanych mieszkań. Naszą propozycję wyróżnia przyjazna i nowoczesna architektura oraz atrakcyjna lokalizacja. W bliskiej odległości jest szpital, przedszkole oraz obiekty handlowo-
usługowe.

Nowa inwestycja ,,Zielony Zakątek’’ ul. Wojska Polskiego w Świebodzinie

Zabudowa szeregowa więcej informacji można uzyskać pod nr telefonu 600 047 585 oraz w biurze sprzedaży.

Galeria